Výsledek hledání pro výraz
CZK
Kategorie
  Menu Zavřít

  Hroty proti ptákům

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE hroty ochranné proti ptákům 50 x 10

  Ochranné nerezové hroty proti ptactvu o rozměru 50x10cm se 40-ti hroty. Spodní plastové uchycení: 2,3cm. Zabraňují dosedání ptákům na římsy, parapety, okapy atd.

  ALDOTRADE Hroty ochranné proti holubům PE 4,5x50cm

  Plastové ochranné hroty proti ptactvu o rozměru 4,5 x 50 cm, výška 1,8 cm. Zabraňují dosedání ptákům na římsy, střechy, okapy atd. Garantujeme expedici do 24 hodin od objednání.

  Hroty proti ptákům 50x10cm, 36 hrotů nerez

  Ochranné hroty proti ptákům, holubům, které se umisťují na parapety, zídky, okna, okapy, zábradlí, komíny. Zabraňuje dosedání ptáků. Hroty jsou vhodné i proti jinému ptactvu např. vlaštovky, sýkorky, atd.

  lepidlo MAMUT GLUE 290ml CRYSTAL transp.

  Moderní lepidlo na bázi MS polymerů vhodné všude tam, kde je vyžadováno transparentního (průhledného) spoje. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních materiálů, jako je nerez, ocel, hliník, eloxovaný hliník, zinek, různé slitiny, PU, PVC, PC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrcadlo, beton, přírodní kámen, sádra, smalt, keramika aj. Lepidlo je trvale pružné, odolné UV záření, vodě, plísním a povětrnosti, neobsahuje rozpouštědla.

  lepidlo MAMUT GLUE 290ml CLEAR UV TRA

  Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100% UV odolnost a mrazuvzdornost Vám umožní použití jak v interiérech, tak především v exteriérech. Pružnost, pevnost a chameleon efekt jsou jeho hlavní výhody. Je ideálním pomocníkem pro lepení skleněných prvků. Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100% UV odolnost a mrazuvzdornost Vám umožní použití jak v interiérech, tak především v exteriérech. Pružnost, pevnost a chameleon efekt jsou jeho hlavní výhody. Je ideálním pomocníkem pro lepení skleněných prvků.