Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  SCHŮDKY OBOUSTRANNÉ

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x6

  Hliníkové schůdky - štafle 2x6 stupňů oboustranné.   Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x7

  Hliníkové schůdky - štafle 2x7 stupňů oboustranné Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x8

  Hliníkové schůdky - štafle 2x8 stupňů oboustranné. Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x2

  Hliníkové schůdky - štafle 2x2 stupně oboustranné.   Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x3

  Hliníkové schůdky - štafle 2x3 stupně oboustranné. Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x4

  Hliníkové schůdky - štafle 2x4 stupně oboustranné. Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.

  ALDOTRADE Schůdky oboustranné PROFI Al 2x5

  Hliníkové schůdky - štafle 2x5 stupňů oboustranné. Oboustranné hliníkové skládací schůdky - štafle jsou vhodné ke každodennímu použití pro řemeslníky, do domácnosti, obchodu nebo na zahradu. Kvalitní provedení s dvojím vyztužením poskytuje při jejich užívání mimořádný komfort, jistotu a bezpečí.  

  Schůdky TITAN LADDER černý s modrými prvky 47,0x43,5x63,0cm

  Schůdky PROSPERPLAST TITAN LADDER představují praktického pomocníka do domácnosti i garáže. S jejich pomocí dosáhnete do horních poliček skříní, vyměníte žárovku či pověsíte záclony, neboť vám umožní dosáhnout do větších výšek. Vyrobené jsou z kvalitního plastu a díky nízké hmotnosti se pohodlně přenáší. Jsou velmi stabilní a bezpečné a jelikož je lze složit, uspoříte také místo při jejich skladování. Díky schůdkům PROSPERPLAST TITAN LADDER dosáhnete i do výše umístěných míst.