Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Zahradní vozíky, kolečka

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE Kolečko zahradní dětské

  Plastová korba, kovová konstrukce, plastové kolo o průměr 17 cm Kolečko nesmí chybět na žádné zahradě a to i pro naše malé zahradníky. Pevná kovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost.  

  ALDOTRADE Přepravní vozík plošinový 300 kg

  Skládací a snadno přenosný plošinový vozík. Skladový vozík má sklopné madlo, které umožní převážení i rozměrnějšího nákladu.Nosnost 300 kg.

  ALDOTRADE Skládací zahradní přepravní vozík červený

  Skládací vozíky jsou velmi univerzální, můžete v nich vozit nákup, věci na výlet a podobně. Vozík můžete snadno ovládat jednou rukou a díky kolečkům otočným o 360° s ním lze velmi snadno manipulovat. Rám ze stabilních ocelových trubek zajišťuje nosnost nákladu až 75 kg.  

  ALDOTRADE Vozík zahradní dětský s příslušenstvím

  Dětský plastový vozík s příslušenstvím na pískoviště. Vozík na hračky nebo na písek by neměl chybět na žádném pískovišti. Součástí vozíku je i dětské nářadí.  

  Vozík zahradní sklápěcí 70l

  Ideální pomocník pro odvoz zahradního odpadu, trávy, sena nebo nářadí.

  Skládací zahradní přepravní vozík černý

  Skládací vozíky jsou velmi univerzální, můžete v nich vozit nákup, věci na výlet a podobně. Vozík můžete snadno ovládat jednou rukou a díky kolečkům otočným o 360° s ním lze velmi snadno manipulovat. Rám ze stabilních ocelových trubek zajišťuje nosnost nákladu až 70 kg. Konstrukce je vždy černá. Barva potahu černá.

  Vozík na palivové dřevo

  Vozík na palivové dřevo, který je nepostradatelný během topné sezóny. Vhodný jak pro domácí využití, tak pro mnoho pracovišť - např. sklad, dílna, zahrada atd. Potah, který je součástí kočárku, poskytuje dodatečnou ochranu dřeva proti prachu a vlhkosti. Dřevo můžete bezpečně skladovat v interiéru i exteriéru bez obav o jeho kvalitu. Velký rozměr pneumatik, který umožňuje pohyb vozíku i na nerovném terénu a po schodech.