Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  DĚTSKÝ SVĚT

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE Dětské kolečko s nářadím na zahradu

  Plastové dětské kolečko s příslušenstvím - dětské hrábě, lopata, kyblík a konvička. Rozměr: 71x32x33 cm (délka x šířka x výška)

  ALDOTRADE dětský bagr na pískoviště

  Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava.

  ALDOTRADE Kolečko zahradní dětské

  Plastová korba, kovová konstrukce, plastové kolo o průměr 17 cm Kolečko nesmí chybět na žádné zahradě a to i pro naše malé zahradníky. Pevná kovová konstrukce zajišťuje dlouhou životnost.  

  ALDOTRADE Šlapací auto

  Dětské šlapací terénní auto s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let. Šlapací auto je vyrobeno z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Auto je vybaveno pohodlným sedátkem a šlapkami.

  ALDOTRADE Šlapací čtyřkolka

  Šlapací čtyřkolka je vyrobena z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Čtyřkolka je vybavena pohodlným sedátkem a šlapkami. Dětská šlapací čtyřkolka s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let.

  ALDOTRADE Šlapací traktor Maxi

  Oblíbený dětský traktor MAXI s nosností do 50kg, vhodný pro děti od 3 let. Šlapací traktor je vyroben z vysoce odolného plastového materiálu a je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Traktor je vybavena pohodlným sedátkem a šlapkami.

  KETER Dětská židle

  Moderní design židličky se snadno přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Hodí se ne jen jako součást dětského pokoje, ale i na terasu nebo zahradu. Židlička je absolutně zdravotně nezávadný, odolává UV záření, snadná údržba.

  KETER Dětský kreativní stolek se stoličkami

  Kreativní stůl může být naplněn modelovací hmotou, sešity, čímkoli, co potřebujete pro kreativní zábavu. Stůl je vybaven dvěmi stoličkami, stabilní konstrukce stolu je vyrobená z vysoce kvalitního plastu a zaručuje bezproblémovou funkčnost. 

  KETER Dětský stolek

  Moderní design stolečku se snadno přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Hodí se ne jen jako součást dětského pokoje, ale i na terasu nebo zahradu. Stůl je absolutně zdravotně nezávadný, odolává UV záření, snadná údržba

  KETER Skluzavka Boogie Slide zelená/modrá 1760965

  KETER Skluzavka Boogie Slide (bez základny) zelená/modrá 17609650 KETER BOOGIE skluzavka je ideální pro dětská hřiště, školky a zahrady. Systém Easy fold, který umožňuje snadné skladování a snadnou montáž.  Bezpečné zaoblené rohy zabraňují poranění. Super pevná konstrukce umožňuje hraní i venku.  Doporučený věk nad 2 roky

  Vlečka ke šlapacímu autu a traktoru MAXI

  Vlečka k dětskému šlapacímu traktoru. Rozměr: 54x33x35 cm (délka, šířka, výška)

  Dětský regál na hračky STAR se 3 policemi 48x24x78cm

  Knihovna je dokonalým řešením, díky kterému bude váš domov fenomenálně krásný a funkční. Díky světlému barevnému provedení se skvěle hodí do jakéhokoli typu interiéru. Regál jistě pojme všechny vaše knihy a nezbytnosti a poskytne tak další prostor pro Váš pokoj.

  Fotbalová brána CHAMPIONS se sítí

  Přenosná fotbalová branka CHAMPIONS zajistí vašim dětem zábavu na dlouhé hodiny. Rozvíjí pohybovou koordinaci, přesnost a zároveň pomáhá u dětí vytvářet týmového ducha. 

  Hrábě dětské rovné

  Délka násady 60 cm. Materiál: dřevo + plast Mix barev

  Dětský regál s obláčky na hračky OVELA 78x28x58 cm, bílá

  Skříňka je dokonalým řešením, díky kterému bude váš domov fenomenálně krásný a funkční. Díky svým jasným, přirozeným barvám skvěle zapadne do každého typu interiéru. Regál pro děti je jednoduchý a stylový. Skvělý jako úložný prostor pro knihy nebo hračky.

  Fotbalová brána CHAMPIONS se sítí a cílovou podložkou

  Přenosná fotbalová branka CHAMPIONS zajistí vašim dětem zábavu na dlouhé hodiny. Rozvíjí pohybovou koordinaci, přesnost a zároveň pomáhá u dětí vytvářet týmového ducha.

  Sada dětského nářadí 4 ks

  Dětské nářadí, sada 4 ks.

  Regál na hračky DINO zeleno/modrý 65x30x60cm

  Regál organizér na hračky pro všechny kluky s motivem dinosaurů v zajímavé barevné kombinaci zelené a modré. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou a hračky si vždy najdou své místo v dětském pokoji. Regál je řešený tak, aby si děti mohly ukládat hračky samy. Obsahuje 9 plátěných barevných boxů.

  Velká sada na písek s konvičkou - Pirátky (pro holky)

  10ti dílná sada na písek vyrobená z kvalitních plastů v Itálii. Obsahuje: Kyblík o průměru 17 cm, konvičku, sítko, lopatku, hrabičky a 6 tvořítek. Vše je uložené v praktické cestovní síťované tašce.