Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  ŽEHLENÍ PRÁDLA

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE Rukávník na žehlení Cora

  Rukávník pro občasné žehlení. Je určen pro domácí využití. Žehlicí plocha: délka: 53 cm, šířka: 13 cm zadní část a přední: 9 cm. Umožňuje dobře žehlit úzké rukávy.   Barva potahu: MIX,  NELZE VYBRAT!

  Ramínko na kalhoty spojené

  Skládá se z pěti ramínek - celokovové s protiskluzovými koncovkami. Vodorovné i svislé zavěšení.

  Ramínko na košile spojené

  Celokovová konstrukce s protiskluzovou plastovou úpravou. 

  Žehlící prkno PRATICA 120x40cm

  Žehlící prkno 120x40 cm 6polohové nastavení až do výšky 95 cm Držák na ramínka a stojan na prádlo Nohy o průměru 22 mm Potah ze 100% BIO bavlny, velikost L Foto ilustrační, potah dle nabídky dodavatele, nelze zvolit!

  Žehlící prkno Turbo Vapor 120x40cm

  Žehlící prkno 120x40 cm 6polohové nastavení až do výšky 95 cm Opěrka parní stanice se silikonovými vložkami Držák na ramínka a stojan na prádlo Nohy o průměru 28mm Potah ze 100% BIO bavlny, velikost L Foto ilustrační, potah dle nabídky dodavatele, nelze zvolit!

  Žehlící prkno stolní Miniasse 70x32cm

  Žehlící prkno na stůl 70x32cm Skládací nohy s bezpečnostním zámkem- při otevření Protiskluzové plastové nožičky Výsuvný hák Foto ilustrační, potah dle nabídky dodavatele, nelze zvolit!

  Rukávník Colombo 53x13cm

  Žehlící plocha rukávníku 53x13cm s bezpečnostním zámkem při otevření Na žehlení rukávů a manžet Vhodné na každé žehlicí prkno

  Židle na žehlení Amigo

  Praktická skládací židle s výškovým nastavením v rozmezí 60-72cm (3 polohy nastavení výšky) Nohy o průměru 28mm Polstrované sedadlo a opěrka zad Nosnost 100kg