Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Zahradní úložné boxy a bedny na nářadí

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle

  ALDOTRADE dřevěná lavice DIANA s úložným prostorem

  Dřevěná lavice DIANA 120x93x65 cm s úložným prostorem a sedákem. Lavice je určena pro dvě až tři osoby. Lavice nabízí optimální komfort sezení díky ergonomickému tvarování posedu i opěradla. Vhodná do vnitřních i venkovních prostor.

  ALDOTRADE dřevěný úložný box Romeo dřevo akácie

  Box s úložným prostorem je vyroben z tvrdého tropického dřeva akácie. Je vhodný pro mimosezónní uschování podsedáků a jiných čalouněných doplňků v pergolách.

  ALDOTRADE Plastová skříň Woodys

  Plastová skříň, která se díky svému materiálu hodí jak ven, tak do vnitřních prostor má tři nastavitelné police. Snadno se udržňuje běžnými čisticími prostředky. Součástí jsou tři nastavitelné police. Montáž a složení skříňky je odhadována na 25 minut s použití základního nářadí. Skříňka je plastová se vzorem dřeva. Na skříň je možné umístit visací zámek. Maximální kapacita skříně 12 kg.

  ALDOTRADE Úložný multibox Elegance černý

  Na sestavení boxu je potřeba základního nářadí, odhadovaný čas pro sestavení je 10 min. Box je vhodný především do vnitřních prostor, dá se na něj umístit zámek. Není vhodný na sezení.

  ALDOTRADE zahradní box na polstry WOOD 420l šedý

  Uzamykatelný plastový zahradní úložný box se vzorem dřeva.  Vhodný na uskladnění nářadí, polstrů a dalšího zahradního materiálu. Box je z jedné strany opatřen kolečky pro snadnou manipulaci. Barva: šedá
  Rozměr: 120x56x63 cm  

  ALDOTRADE zahradní box RATTAN 420l hnědý

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 120x57x63 cm. Vhodný na nářadí, polstry atd. Box je z jedné strany opatřen kolečky pro snadnou manipulaci. Barva: kaštanová (hnědá)  

  ALDOTRADE zahradní box RATTAN 420l tmavě šedý

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 120x57x63 cm. Vhodný na nářadí, polstry atd. Box je z jedné strany opatřen kolečky pro snadnou manipulaci. Barva: tmavě šedá (antracit)

  ALDOTRADE Zahradní úložný box dřevo 280l hnědý

  Praktický zahradní box na polstry, podsedáky, zahradní nářadí, hračky atd. Parametry úložného boxu: objem: 280 litrů šířka: 117cm hloubka: 45cm výška: 56cm  

  ALDOTRADE Zahradní úložný box dřevo 280l šedý

  Praktický úložný zahradní box o objemu 280l. Box je vhodný do vnitřních i venkovních protor, slouží k úschově nářadí, polstrů, hraček atd. Parametry úložného boxu: objem: 280 litrů šířka: 117cm hloubka: 45cm výška: 56cm    

  ALDOTRADE zahradní úložný box na nářadí a polstry Santorini Plus

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 148x72x64 cm, vhodný i na sezení pro dvě osoby. Box je vhodný do vnitřních i venkovních prostor.    

  ALDOTRADE zahradní úložný box na polstry a nářadí Florida MALÝ

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 73x50,5x46,5 cm. Vhodný na nářadí, polstry, zahradní potřeby atd. Na box si může sednout 1 osoba.

  ALDOTRADE zahradní úložný box na polstry a nářadí Nevada MALÝ

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 73x50,5x46,5 cm, vhodný i na sezení pro jednu osobu.

  ALDOTRADE zahradní úložný box na polstry Nevada - antracit

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 148x72x60 cm, vhodný i na sezení pro dvě osoby.

  ALDOTRADE zahradní úložný box na polstry Nevada - Hnědá

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 148x72x60 cm, vhodný i na sezení pro dvě osoby.

  ALDOTRADE zahradní úložný box na polstry Santorini Plus MALÝ

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 73x50,5x49,5 cm, vhodný na sezení jedné osoby. Obsahuje i podsedák.  

  ALDOTRADE Zahradní úložný box Tutto 350l hnědý

  Vysoce kvalitní plastový box s objemem 350l. Box je zdoben dekorem pletené slámy, ideální pro vnitřní i venkovní použití, s bočními držadly a kolečky pro snadné přemístění. Na box je možné umístit vysací zámek (není součástí balení). Složení boxu zabere 3 minuty a není potřeba žádné nářadí.

  KETER Box úložný Capri 305l

  Úložný box Capri s nadšasovým designem o objemu 305l. Vysoce kvalitní materiál odolný vůči povětrnostvím podmínkám je odolný a zaručuje bezpečné skladování zahradního nářadí, hraček nebo dalšího příslušenství. Výrobek je odolný vůči různým povětrnostním podmínkám.

  KETER Box úložný Cube Rattan 208l

  Praktický úložný box z vysoce kvalitního plastu může být použitý i jako stůl nebo sedačka pro 1 osobu. Sestavuje se velmi snadno a snadno se i čistí. Je ideální pro použití v interiéru i exteriéru. 

  KETER Box úložný Cube Wood 208l hnědý

  Praktický úložný box z vysoce kvalitního plastu může být použitý i jako stůl nebo sedačka pro 1 osobu. Sestavuje se velmi snadno a snadno se i čistí. Je ideální pro použití v interiéru i exteriéru. 

  KETER Box úložný Kentwood 350l

  Úložný zahradní box KENTWOOD snadno pojme drobné zahradní pomůcky, ale i podsedáky, polstry, deky či další věci, které potřebujete ochránit před vlhkem, UV zářením a znečištěním. Box je zhotovoven v moderním designu a umožní vám mít zahradu či terasu stále uklizenou. Vysoce kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost výrobku. Díky své odolnosti a stabilitě může sloužit i jako pohodlná lavice pro 2 osoby. Snadná montáž a údržba.

  KETER SPRINGWOOD Stogare zahradní úložný box 302l, hnědá 1720237

  Velmi praktický zahradní box, s velkým objemem v nadčasovém designu, který je nejen praktický, ale stane se také ozdobou každé terasy, balkónu, garáže, zimní zahrady, nebo obytných místností. Tento produkt se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Na box si lze sednout. Čištění měkkým hadříkem vlažnou vodou se saponátem. 

  Keter Zahradní úložný box Comfy Box 270l hnědý 17202623

  Robustní plastový zahradní box se stane ozdobou každé terasy, balkónu, garáže, zimní zahrady, nebo obytných místností.

  Prosperplast WOODEBOX 190L

  Zahradní box na polstry Woodebox antracit 190 l s atraktivním vzhledem dřevěných prken. Objemný zahradní box je dokonalým venkovním doplňkem zahrad nebo teras, který Vám pomůže ovládnout každý nepořádek. Je praktickým a díky kolečkům také lehce přemístitelným pomocníkem. Box je lehký, odvětraný a chrání uschované předměty před náhlým deštěm. Lehce v něm uschováte polštáře ze zahradního nábytku, deky, zahradní potřeby, menší nábytek nebo hračky pro děti. Vestavěný držák s možností uzamčení vám dovolí zamknout cennější věci uvnitř. Kvalitní, bezúdržbový box je odolný vůči atmosférickým vlivům a nemusí se nijak konzervovat. Jednotlivé části boxu se zacvakají do sebe, takže vám jeho sestavení nezabere moc času.Boxy není vhodné vystavovat přímému dešti, nejsou vodotěsné.

  Prosperplast zahradní box BOARDEBOX 190L

  Zahradní box Prosperplast Boardebox má design dřeva, který zapadne do vaší zahrady. Box o objemu 190 litrů představuje praktického pomocníka na zahradu, terasu nebo balkon.

  Zahradní box na polstry a nářadí Matuba 310l

  Zahradní plastový úložný box Matuba, vhodný k uschování polstrů a dalších domácích nebo zahradních potřeb.  

  Zahradní box na polstry Rato 310l

  Zahradní plastový úložný box Rato se vzorem ratanu, vhodný k uschování polstrů a dalších domácích nebo zahradních potřeb.

  Zahradní box BOXE RATO PLUS 114cm - 290l

  Zahradní plastový úložný box Rato plus, vhodný k uschování polstrů a dalších domácích nebo zahradních potřeb.   Rozměr boxu: 114x47x59 cm    

  Zahradní box na polstry a nářadí Board 116cm - 290l

  Zahradní plastový úložný box Board, vhodný k uschování polstrů a dalších domácích nebo zahradních potřeb.   Rozměr boxu: 117x47x60 cm  

  Zahradní box na polstry Trend line

  Uzamykatelný multifunkční plastový úložný box o objemu 320l. Vhodný na nářadí, polstry atd.    Rozměry: šířka 119 cm x výška 60 cm x hloubka 46 cm  

  Zahradní úložný box na polstry a nářadí Ambi šedo-černý

  Uzamykatelný multifunkční zahradní úložný box z polypropylenu o objemu 320l. Vhodný na nářadí, polstry atd.  Rozměry: šířka 119 cm x výška 60 cm x hloubka 46 cm    

  ALDOTRADE Zahradní úložný box na polstry a nářadí Florida

  Uzamykatelný zahradní úložný box z polypropylenu o rozměrech 148x72x60 cm. Vhodný na nářadí, polstry atd. Na box si mohou sednout 2 osoby.

  ALDOTRADE Úložný multibox Elegance šedý

  Na sestavení boxu je potřeba základního nářadí, odhadovaný čas pro sestavení je 10 min. Box je vhodný především do vnitřních prostor, dá se na něj umístit zámek. Není vhodný na sezení.  

  Zahradní úložný box City Storage 113l hnědý

  Plastový box je vhodný pro uložení nejrůznějších předmětů jako jsou např. podušky, zahradní nářádí, hračky, atd... Největší výhodou boxu je jednoduchá montáž bez využití nářadí (box se skládá jako stavebnice). Má vysokou kvalitu a moderní design. Materiál má UV ochranu a je odolný proti nepřízni počasí. Úložný box lze využít také jako designový stoleček.

  Zahradní úložný box City Storage 113l grafit

  Plastový box je vhodný pro uložení nejrůznějších předmětů jako jsou např. podušky, zahradní nářádí, hračky, atd... Největší výhodou boxu je jednoduchá montáž bez využití nářadí (box se skládá jako stavebnice). Má vysokou kvalitu a moderní design. Materiál má UV ochranu a je odolný proti nepřízni počasí. Úložný box lze využít také jako designový stoleček.

  Zahradní úložný box Urban Storage 113l grafit

  Urban box byl navržen tak, aby byl praktický i atraktivní, má čtvercovou konstrukci s imitací dřeva, díky čemuž se hodí do téměř jakéhokoli venkovního prostoru. Box se dá použít i k sezení, když v létě přijedou hosté. Je odolný vůči UV záření a zachovává si pěkný vzhled i přes drsné počasí a sluneční záření. Snadná údržba – stačí otřít vlhkým hadrem.

  Zahradní úložný box Hollywood 270l grafit-antracit

  Úložný box Hollywood nabízí ideální řešení pro uložení různých hraček, zahradních doplňků atd. Jeho struktura vyniká dřevěným vzorem. Díky dobré konstrukci je odolná vůči povětrnostním vlivům, lze použít ve vnitřních i venkovních prostorách. Pro snadné přemístění má na bocích rukojeti a na víko lze umístit visací zámek.

  Zahradní úložný box MARVEL PLUS 270l antracit

  Velmi praktický zahradní box Marvel Plus, s velkým objemem v nadčasovém designu, který je nejen praktický, ale stane se také ozdobou každé terasy, balkónu, garáže, zimní zahrady, nebo obytných místností. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí. Udrží až dvě osoby a tak ho můžete využít také jako lavičku.

  Zahradní úložný box Hollywood 270l hnědý

  Úložný box Hollywood nabízí ideální řešení pro uložení různých hraček, zahradních doplňků atd. Jeho struktura vyniká dřevěným vzorem. Díky dobré konstrukci je odolná vůči povětrnostním vlivům, lze použít ve vnitřních i venkovních prostorách. Pro snadné přemístění má na bocích rukojeti a na víko lze umístit visací zámek.

  Zahradní úložný box SHERWOOD 270l antracit

  Zahradní úložný box Sherwood značky Keter s objemem 270 litrů v nadčasovém designu je nejen praktický, ale stane se také ozdobou každé terasy, balkónu, garáže, zimní zahrady nebo obytných místností. Je vhodný pro uskladnění zahradního nářadí, hraček apod.

  Zahradní úložný box SHERWOOD 270l hnědý

  Zahradní úložný box Sherwood značky Keter s objemem 270 litrů v nadčasovém designu je nejen praktický, ale stane se také ozdobou každé terasy, balkónu, garáže, zimní zahrady, nebo obytných místností. Je vhodný pro uskladnění zahradního nářadí, hraček apod.

  Box úložný Novel 340l šedý-černý

  Úložný box Novel o objemu 340l je vhodný pro uložení polstrů, polštářů, atd., které chcete chránit před vlhkostí a jinými povětrnostními vlivy. Díky své odolnosti může box posloužit jako sedadlo pro 2 osoby.

  Prosperplast Zahradní box WOODEBOX 280l antracit

  Zahradní box na polstry Woodebox 280l s atraktivním vzhledem dřevěných prken. Box je dokonalým venkovním doplňkem zahrad nebo teras, který Vám pomůže ovládnout každý nepořádek. Je lehký, odvětraný a chrání uschované předměty před náhlým deštěm. Lehce v něm uschováte polštáře ze zahradního nábytku, deky, zahradní potřeby, menší nábytek nebo hračky pro děti. Vestavěný držák umožňuje uzamčení boxu. Jednotlivé části boxu se zacvakají do sebe, takže vám jeho sestavení nezabere moc času. Boxy není vhodné vystavovat přímému dešti, nejsou vodotěsné.

  Prosperplast Zahradní box WOODEBOX 280l hnědý

  Zahradní box na polstry Woodebox 280l s atraktivním vzhledem dřevěných prken. Box je dokonalým venkovním doplňkem zahrad nebo teras, který Vám pomůže ovládnout každý nepořádek. Je lehký, odvětraný a chrání uschované předměty před náhlým deštěm. Lehce v něm uschováte polštáře ze zahradního nábytku, deky, zahradní potřeby, menší nábytek nebo hračky pro děti. Vestavěný držák umožňuje uzamčení boxu. Jednotlivé části boxu se zacvakají do sebe, takže vám jeho sestavení nezabere moc času. Boxy není vhodné vystavovat přímému dešti, nejsou vodotěsné.

  Zahradní úložný box dřevo 280l antracit

  Úžasná designová zahradní bedna na úkládání nejrůznějších kousků na zahradě. Jedinečná svým vzhledem. Kdekoliv jí postavíte, bude zdobit Váš dům i zahradu. Multifunkční kvalitní plastová zahradní bedna, který slouží k uschování nejrůznějších předmětů na zahradě, k úschově zahradních polstrů, nářadí, ale i hraček apod. Vhodná pro venkovní i vnitřní využití. Kvalitní úložná bedna je opatřena místem pro uzamknutí visacím zámkem (zámek není součástí). Montáž zahradního boxu je velice jednoduchá a nepotřebujete k němu ani nářadí.

  Zahradní úložný box Emily Storage 280l hnědý

  Plastový úložný box o objemu 270l, vhodný na uskladnění zahradního nářadí, polstrů, hraček... Jednoduchá a snadná montáž.

  Stůl pracovní 850x550x112mm skládací KETER

  Praktický přenosný stůl umožňuje práci na různých místech. Výrobek disponuje speciálním systémem, který umožňuje rychlé rozkládání a skládání, což výrazně usnadňuje kutilství. Velká pracovní plocha stolu, odolnost do 453 kg / 1000 lbs zajišťují, že na něm můžete vykonávat také složité práce. V balení s výrobkem jsou dvě svorky 30 cm/12” Clamps, které zajišťují stabilitu pracovního povrchu.

  Zahradní úložný box Emily 270l grafit

  Plastový úložný box o objemu 270l, vhodný na uskladnění zahradního nářadí, polstrů, hraček...

  Zahradní úložný box Samoa Rattan 270l cappuccino

  Úložný box Samoa Rattan o objemu 270 litrů z pevného plastu. Materiál v částečné imitaci ratanu. K uložení polštářů či zahradního náčiní. Udrží až dvě osoby a tak ho můžete využít také jako lavičku. Praktická kolečka pro plynulý přesun. Nadčasový vzhled. Chráněno proti UV záření. Montáž bez potřeby nářadí. Možnost uzamčení.

  Zahradní úložný box Samoa Rattan 270l antracit

  Zahradní úložný box Samoa Rattan o objemu 270 litrů z pevného plastu. Materiál v částečné imitaci ratanu. K uložení polštářů či zahradního náčiní. Udrží až dvě osoby a tak ho můžete využít také jako lavičku. Praktická kolečka pro plynulý přesun. Nadčasový vzhled. Chráněno proti UV záření. Montáž bez potřeby nářadí. Možnost uzamčení.

  Zahradní úložný box Samoa Rattan 270l hnědý

  Zahradní úložný box Samoa Rattan o objemu 270 litrů z pevného plastu. Materiál v částečné imitaci ratanu. K uložení polštářů či zahradního náčiní. Udrží až dvě osoby a tak ho můžete využít také jako lavičku. Praktická kolečka pro plynulý přesun. Nadčasový vzhled. Chráněno proti UV záření. Montáž bez potřeby nářadí. Možnost uzamčení.