Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Konvice

  Zabrazit jako Tabulka Seznam
  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Konvice na čaj se sítkem 750ml

  Čajová konvička o objemu 0,75 L z kvalitního žáruvzdorného skla. Je ideální pro uchovávání teplých i studených nápojů. Má nezahřívací rukojeť. Pohodlný uzávěr umožňuje snadné doplňování obsahu a praktické otevírání a výlevka umožňují pohodlné dávkování nápojů. Džbán je praktická nádoba nezbytná v každé domácnosti.

  Konvice na čaj s nerezovým sítkem 1,5L

  Materiál: žáruvzdorné sklo, plast Výška (cm): 13 Průměr (cm): 15 Kapacita (l): 1,5 Mytí v myčce: ano Nalijte čaj do vložky a vložte ji do džbánu. Čajovou vložkou nalijte vroucí vodu. Džbán se nesmí pokládat na sporák ani ohřívat.

  Konvice na čaj se sítkem 1l

  Materiál: žáruvzdorné sklo, plast Nalijte čaj do vložky a vložte ji do džbánu. Čajovou vložkou nalijte vroucí vodu. Džbán se nesmí pokládat na sporák ani ohřívat.

  Konvice na čaj s nerezovým sítkem 2 L

  Materiál: žáruvzdorné sklo, plast Kapacita: 2l Nalijte čaj do vložky a vložte ji do džbánu. Čajovou vložkou nalijte vroucí vodu. Džbán se nesmí pokládat na sporák ani ohřívat.

  Konvice na čaj se sítkem 1,3l

  Materiál: žáruvzdorné sklo, plast Kapacita:1,3l Nalijte čaj do vložky a vložte ji do džbánu. Čajovou vložkou nalijte vroucí vodu. Džbán se nesmí pokládat na sporák ani ohřívat.

  Konvice na čaj 1,5l

  Materiál: žáruvzdorné sklo, plast Kapacita: 1,5l Nalijte čaj do vložky a vložte ji do džbánu. Čajovou vložkou nalijte vroucí vodu. Džbán se nesmí pokládat na sporák ani ohřívat.