Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  ALDOTRADE dřevěný úložný box Romeo dřevo akácie

  Box s úložným prostorem je vyroben z tvrdého tropického dřeva akácie. Je vhodný pro mimosezónní uschování podsedáků a jiných čalouněných doplňků v pergolách.
  Kód: g117004
  EAN: 8595557905196
  Dostupnost: Skladem
  dodací lhůta : 1-2 dny
  Materiál: akácie, ošetřeno olejem
  Rozměr: 130x45x58 cm (šírka x hloubka x výška)
  Balení: 134x59x12 cm
  Akácie: Jedná se o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky. Akácie se při správném zacházení vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Je to dřevo velice trvanlivé, tvrdé, houževnaté, pevné a málo ho napadají termiti.
  Doporučujeme nábytek před prvním použitím znovu ošetřit z důvodu delší životnosti, např. teakovým olejem. Nábytek během sezóny pravidelně čistěte.
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  ALDOTRADE Rozkládací sušák na prádlo MANHATTAN

  ALDOTRADE Rozkládací sušák na prádlo MANHATTAN

  ALDOTRADE designový polštář - dřevěné poleno

  Polštář se vzorem dřevěného polena Materiál: jemný samet, polypropylen+bavlna, vhodný do postýlky, na cesty i jako dekorace.

  ALDOTRADE Forma na beton Mistr Dlaždič 40x40x4cm

  Forma na výrobu zahradních chodníků a dlažeb je určena pro každého, kdo si chce vlastnoručně s minimálními náklady vybudovat pěkné zahradní chodníky, terasu, plochu kolem bazénu, nebo vydláždit celý dvůr

  ALDOTRADE Hliníkový žebřík 3x8 příček PROFI třídílný

  Profesionální víceúčelový hliníkový žebřík 3 x 8 příček. Lze jej sestavit jako štafle, výsuvný, opěrný nebo schodišťový žebřík. Široká stabilizační základna dovoluje práci i na nerovném terénu. Ilustrační foto - počet příček se liší dle typu žebříku.