Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  ALDOTRADE dřevěný úložný box Romeo dřevo akácie

  Box s úložným prostorem je vyroben z tvrdého tropického dřeva akácie. Je vhodný pro mimosezónní uschování podsedáků a jiných čalouněných doplňků v pergolách.
  Kód: g117004
  EAN: 8595557905196
  Dostupnost: Skladem
  dodací lhůta : 1-2 dny
  Materiál: akácie, ošetřeno olejem
  Rozměr: 130x45x58 cm (šírka x hloubka x výška)
  Balení: 134x59x12 cm
  Akácie: Jedná se o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky. Akácie se při správném zacházení vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Je to dřevo velice trvanlivé, tvrdé, houževnaté, pevné a málo ho napadají termiti.
  Doporučujeme nábytek před prvním použitím znovu ošetřit z důvodu delší životnosti, např. teakovým olejem. Nábytek během sezóny pravidelně čistěte.
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  ALDOTRADE designový polštář - dřevěné poleno

  Polštář se vzorem dřevěného polena Materiál: jemný samet, polypropylen+bavlna, vhodný do postýlky, na cesty i jako dekorace.

  ALDOTRADE Forma na beton Mistr Dlaždič 40x40x4cm

  Forma na výrobu zahradních chodníků a dlažeb je určena pro každého, kdo si chce vlastnoručně s minimálními náklady vybudovat pěkné zahradní chodníky, terasu, plochu kolem bazénu, nebo vydláždit celý dvůr

  ALDOTRADE Hliníkový žebřík 3x8 příček PROFI třídílný

  Profesionální víceúčelový hliníkový žebřík 3 x 8 příček. Lze jej sestavit jako štafle, výsuvný, opěrný nebo schodišťový žebřík. Široká stabilizační základna dovoluje práci i na nerovném terénu. Ilustrační foto - počet příček se liší dle typu žebříku.

  ALDOTRADE rozkládací sušák Happay 20m

  Vysoce kvalitní pevný rozkládací sušák s celkovou sušící délkou 20 m. Mix barev!

  ALDOTRADE Rozkládací sušák na prádlo MANHATTAN

  ALDOTRADE Rozkládací sušák na prádlo MANHATTAN