Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  ALDOTRADE Fóliovník na zeleninu 180x140x94 cm

  Výrobce: Aldotrade
  Fóliovník je ideálním řešením pro rychlejší růst rostlin, které chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a proti škůdcům. Fóliovník vytvoří správné mikroklima pro růst vašich rostlin, a umožní jim růst brzy z jara. Jednou z mnoha výhod je zachování stále teploty uvnitř.
  Kód: TUN5514
  EAN: 5901292695514
  Rozměr: 180x140x94 cm
  Plachta: PP 140g/m² (PP síťka zabudovaná do fóliového povlaku chrání před roztržením)
  Stabilní konstrukce s plastovými spojkami
  Tloušťka trubek: 169mm
  Okna se síťkou, rolovací
  Velká síť se zipem a suchými zipy
  Spodní část delší, aby došlo k překrytí zeminou
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  ALDOTRADE Fóliovník zahradní bílý 3x2x2m

  Fóliovník 3x2x2m je ideálním řešením pro rychlejší růst rostlin, které chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a proti škůdcům. Fóliovník vytvoří správné mikroklima pro růst vašich rostlin, a umožní jim růst brzy z jara. Jednou z mnoha výhod je zachování stálé teploty uvnitř.

  ALDOTRADE Fóliovník XL 400x250x200 cm

  Fóliovník je určen zejména k ochraně rostlin před výkyvy počasí a k vytvoření vhodného mikroklimatu. Kvalitní a cenově dostupný fóliovník je ideální pro pěstování rajčat, okurek, paprik a lilku, ale i například ovoce. Fóliovník poskytne vašim rostlinám optimální podmínky pro jejich růst a ochranu před nepříznivým počasím.

  ALDOTRADE Lis na ovoce rámový 12l

  Rámový lis na ovoce o objemu 12l.

  Kompostér Compogreen 380l zelený

  Kompostér s vynikajícím systémem provzdušňování - plnohodnotný humus vzniká až 5x rychleji než v klasickém kompostéru - skvělý pro svou jednoduchou konstrukci, je přenosný a zabere minimální prostor. Umožňuje zpracovávat odpady z domácnosti, ze zahrady a přeměnit je na vlastní, vynikající kvalitní zeminu.