Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Kompostér Compogreen 1200l černý

  Sada 3 kompostérů, které se jednoduše složí do sebe, o celkovém objemu 1200l.
  Kód: IKSM1200C
  EAN: 5905197595436
  Dostupnost: Skladem
  dodací lhůta : 1-2 dny
  Kompostér umožňuje zpracování hospodářských a domácích odpadů na vlastní vysoce kvalitní kompost, který chrání půdu před okoráním, potlačuje růst plevele, dodává do půdy živiny potřebné pro růst rostlin a chrání kořínky rostlin a mikroorganismy při teplotních výkyvech. Velké množství provzdušňovacích otvorů umožňuje vynikající systém provzdušňování a tím rychlejší rozklad odpadu z vaší domácnosti. Kompostéry COMPOGREEN  jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou vyrobeny z modifikovaného polypropylenu.
  Délka: 1980 mm
  Hloubka: 719 mm
  Výška: 826 mm
  Materiál: plast
  Barva: černá
  Video návod k sestavení kompostéru: https://youtu.be/wzO_bm8NQBI
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  Řezačka na kopřivy ruční

  Řezačka je určena hlavně k řezání píce, kopřiv a trávy, které se používají k přípravě krmiva pro domácí zvířectvo. Převodové ústrojí je řešeno kovovým převodem, který vtahuje řezaný materiál k nožům. Zadní podávání.

  Plynový ohřívač na terasu oválný nerezový

  Toto sálavé topidlo zajistí příjemně strávené hodiny na zahradě, terase nebo na balkoně. Společenské večery venku se již nemusí omezovat jen na teplé roční období, ale můžete společně trávit čas venku i na podzim a v zimě. To zajišťuje až 13000wattový terasový ohřívač, který je poháněn plynem, například propanem nebo butanem. Terasové topidlo je vybaveno velkým reflektorem, díky tomu nejenže produkuje příjemné teplo, ale dokáže ho také rovnoměrně rozvádět po svém umístění. Plynový ohřívač vypadá mimořádně stylově a hodí se do různých typů zahrad a teras. Jeho moderní design z něj udělá nejen zdroj tepla, ale i ozdobu vašeho prostoru.

  ALDOTRADE Přepravní vozík plošinový 300 kg

  Skládací a snadno přenosný plošinový vozík. Skladový vozík má sklopné madlo, které umožní převážení i rozměrnějšího nákladu.Nosnost 300 kg.

  Sud nádoba na dešťovou vodu 500l PH zelený

  Sud na dešťovou vodu 500l s kohoutkem. Součástí je i víko.

  Kompostér černý Multicompo 1000L

  Zahradní plastový kompostér v černé barvě o objemu 1000l.