Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Schůdky TITAN LADDER černý s modrými prvky 47,0x43,5x63,0cm

  Schůdky PROSPERPLAST TITAN LADDER představují praktického pomocníka do domácnosti i garáže. S jejich pomocí dosáhnete do horních poliček skříní, vyměníte žárovku či pověsíte záclony, neboť vám umožní dosáhnout do větších výšek. Vyrobené jsou z kvalitního plastu a díky nízké hmotnosti se pohodlně přenáší. Jsou velmi stabilní a bezpečné a jelikož je lze složit, uspoříte také místo při jejich skladování. Díky schůdkům PROSPERPLAST TITAN LADDER dosáhnete i do výše umístěných míst.
  Kód: KLD4565
  EAN: 5905197461410
  Dostupnost: 2-4 dny
  dodací lhůta : 1-2 dny
  Technické údaje:
  barva: černá
  délka: 47 cm
  šířka: 43,5 cm
  výška: 63 cm
  hmotnost: 3349 g
  materiál: plast
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  ALDOTRADE Lis na ovoce ruční 12l + rouška

  Ruční lis na ovoce o objemu 12l. Ruční lis na ovoce a víno je určen k získávání ovocné šťávy z rozdrceného ovoce. Je vhodný ke zpracování hrozna, rybízu, třešní, jablek, hrušek a a dalších druhů ovoce při výrobě různých domácích moštů či vín bez přidávané chemie.   Parametry: Celková výška: 61 cm Výška základny od země: 17 cm Průměr sb. mísy: 38 cm Průměr koše (vnější): 27 cm Výška sb. koše: 27 cm Váha: 11 kg      

  ALDOTRADE Lis na ovoce ruční 18l + rouška

  Ruční lis na ovoce o objemu 18l. Ruční lis na ovoce a víno je určen k získávání ovocné šťávy z rozdrceného ovoce. Je vhodný ke zpracování hrozna, rybízu, třešní, jablek, hrušek a dalších druhů ovoce při výrobě různých domácích moštů či vín bez přidávané chemie.

  ALDOTRADE lis na ovoce ruční nerez 6l

  Objem koše - 6 litrů Lis je vyroben z nerezové oceli. Díky použití tlaku ze shora je odšťavňování účinnější než u běžného lisu. Lis je vhodný na drobnější ovoce .