Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Teleskopický žebřík 2x8

  Žebřík má skládací konstrukci s výškou 2x 2,5 metru a celkem 2x8 stupňů. U každého stupně se automaticky uzamkne zajišťovací kolík, takže výšku žebříku nastavíte podle potřeby. Maximální délka rozloženého žebříku: 3,8m Délka složeného žebříku: 96cm Vzdálenost mezi příčkami: 30cm Počet příček: 16 Váha žebříku: 17kg Nosnost: 150kg
  Kód: g200096
  EAN: 8594174764711
  Dostupnost: Skladem
  dodací lhůta : 1-2 dny
  PŘENOSNÝ A FLEXIBILNÍ: Teleskopický žebřík je vyroben z lehké, ale vysoce kvalitní hliníkové slitiny a váží pouze 17 kg. Lze jej prostorově úsporně a přepravně nenáročně uložit ve sklepě, na půdě nebo ve skladu.

  BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ: Mezi příčkami je bezpečnostní pojistka proti zachycení prstů při vysouvání a zasouvání. Pogumovaný protiskluzový stupínek a tlumicí pás mezi příčkami tvoří pevný základ, který umožňuje bezpečné používání při plně vysunutém skládacím žebříku.

  VYSOKÁ NOSNOST: Žebřík je vyroben z hliníkové slitiny, která je pevná a bezpečná, odolná proti korozi a trvanlivá a dosahuje nosnosti 150 kg.

  VÍCEÚČELOVÉ POUŽITÍ : Teleskopické žebříky jsou vhodné pro opravy v domácnosti, mytí oken, vnitřní i vnější stavební práce, zahradnické a architektonické aplikace. Také pro domácí údržbu, malování, prořezávání apod. Výška je vám k dispozici a usnadňuje život.