Výsledek hledání pro výraz
CZK
Česky
Kategorie
  Menu Zavřít

  Truhlík BALCONY CAN 60 cm + zavlažovací systém

  Truhlík Balcony Can je klasický a univerzální produkt, který se dokonale hodí na každý balkón či terasu. Vyznačuje se zvýšenou odolností vůči mechanickým poškozením a nepříznivému vlivu slunečního záření. Je vybaven zavlažovacím systémem k hydroponickému pěstování rostlin.
  Kód: IS6CANR624
  Dostupnost: Skladem
  dodací lhůta : 1-2 dny
  Rozměr: 60x18x14 cm (délka x šířka x výška)
  Objem: 11l
  Hmotnost: 490 g
  Barva: terakota
  Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

  Náhradní buben k řezačce na řepu

  Náhradní buben 19,5 cm ke stojanové řezačce na řepu.  

  Řezačka na kopřivy ruční

  Řezačka je určena hlavně k řezání píce, kopřiv a trávy, které se používají k přípravě krmiva pro domácí zvířectvo. Převodové ústrojí je řešeno kovovým převodem, který vtahuje řezaný materiál k nožům. Zadní podávání.

  Skládací zahradní přepravní vozík černý

  Skládací vozíky jsou velmi univerzální, můžete v nich vozit nákup, věci na výlet a podobně. Vozík můžete snadno ovládat jednou rukou a díky kolečkům otočným o 360° s ním lze velmi snadno manipulovat. Rám ze stabilních ocelových trubek zajišťuje nosnost nákladu až 70 kg. Konstrukce je vždy černá. Barva potahu černá.

  Terasový plynový ohřívač Hříbek nerez

  Toto sálavé topidlo zajistí příjemně strávené hodiny na zahradě, terase nebo na balkoně. S hřibovým topidlem se společenské večery venku nemusí omezovat jen na teplé roční období, ale můžete společně trávit čas venku i na podzim a v zimě. To zajišťuje až 13000wattový terasový ohřívač, který je poháněn plynem, například propanem nebo butanem. Terasové topidlo je vybaveno velkým reflektorem, díky tomu nejenže produkuje příjemné teplo, ale dokáže ho také rovnoměrně rozvádět po svém umístění. Plynový ohřívač je vyroben z oceli a je opatřen černým práškovým lakem. Díky tomu je robustní a optimálně se hodí pro venkovní použití. Barevná kombinace černé a stříbrné barvy navíc ladí s téměř jakýmkoli stylem zahrady nebo terasy.

  Vyvýšený záhon KETER Mobile Maple Urban Garden Bed 88l šedý/antracit

  Moderní květináč Maple Mobile Urban Garden Bed značky Keter s kapacitou 88 litrů je praktickým pomocníkem pro pěstování květin, bylinek, ale třeba i zeleniny. Inovativní materiál Evotech™ se snadno sestavuje a vyžaduje nulovou údržbu. Díky šesti robustním kolečkům jej lze později přemístit. Chytrý zavlažovací systém zajišťuje optimální úroveň vlhkosti.